Landhuisappartementen Nieuwe Warande

Buitengoed de Nieuwe Warande is een nieuwe villawijk tussen Berkel-Enschot, Udenhout en Tilburg, waarin ruimte, vrijheid en hoogwaardigheid de boventoon voeren. Aan de Kruisbes en de Egelantier worden twee prachtige appartementengebouwen 'Ceder' en 'Linde' ontwikkeld met water en groen als directe buren. Dit zijn de Landhuisappartementen Nieuwe Warande.
Deelplannen
-
In ontwikkeling
Linde
Linde is een statig appartementengebouw, dat is vormgegeven als een landhuis en gelegen is aan de Egelantier in Berkel-Enschot. Het woningaanbod zal bestaan uit 12 luxe appartementen.
-
In ontwikkeling
Ceder
Ceder is een statig appartementengebouw in de vorm van een stijlvolle residentie aan het einde van de Kruisbes in Berkel-Enschot. Het woningaanbod zal bestaan uit 18 luxe appartementen.
Deel deze pagina